Triecienviļnu terapija ir inovatīva procedūra, kas izmanto augstus enerģijas un skaņu viļņus, kas bojātajos audos iekustina veselu virkni pozitīvu procesu: sakaļķojumu un iekaisumu uzsūkšanos, stimulē vielmaiņu, uzlabo asins cirkulāciju, paātrina sadzīšanas procesus, atslābina savilktos muskuļus, uzlabo audu barošanos un atjaunošanos, samazina un likvidē sāpes

 

Kādos gadījumos tā ir pielietojama

Šī procedūra var būt efektīva muskuļu un skeleta sistēmas traucējumu, piemēram, hronisku tendinītu, kalcifikātu, fascītu, lūzumu gadījumos.

Triecienviļņu terapiju neveic:

  • virs ļaundabīgiem audzējiem;
  • virs plaušām;
  • grūtniecēm;
  • bērniem kaulu augšanas zonās;
  • galvas smadzeņu un mugurkaula reģionā;
  • pacientiem ar asins recēšanas traucējumiem.

Nav ieteicams veikt triecienviļņu terapiju, ja ir bakteriālā infekcija ārstējamā zonā, dati par cīpslu ieplīsumiem vai iepriekšējās sešās nedēļās problēmas zonā ir veikta steroīdo hormonu injekcija.

 

Procedūras norise un ilgums:

Procedūras ilgums 5-15 minūtes.

Procedūras laikā triecienviļņu iekārtas aplikators tiek virzīts pa ādu problēmas apvidū. Pacients terapijas laikā var just nelielas sāpes, pēc procedūras iespējama noguruma sajūta.

 

Sagatavošanās procedūrai

Dodoties uz procedūru, vēlams ģērbties ērti, lai var viegli atsegt apstrādājamo zonu.

 

 

Lai saņemtu terapiju nepieciešams ārsta slēdziens diagnosticēto problēmu. Ja ir izmeklējumi, tos jāņem līdzi dodoties uz procedūru.

 

Triecienviļņa procedūra ir maksas pakalpojums. 

 

Visi pakalpojumi tiek sniegti pēc iepriekšēja pieraksta. Pierakstīties var zvanot uz reģistratūru +371 64202584 vai +371 26310234

Scroll to Top
Skip to content