Fizioterapeits konsultācijas laikā noskaidro personas sūdzības, to attīstību, iepazīstas ar informāciju, kas saistīta ar vispārējo veselības stāvokli, veic personas funkcionālā stāvokļa novērtēšanu, analizē iegūto informāciju un klīniskās atradnes ietekmi uz personas ikdienas aktivitātēm (piem., darbu, atpūtu un brīvo laiku, pārvietošanos, mājas soļa veikšanu u.c.) un saistību ar pašsajūtu, ķermeņa funkcijām (piem., sāpēm, tirpšanu, kustību ierobežojumu, slodzes toleranci u.c.)..

 

Kādos gadījumos tie ir nepieciešami?
Pie fizioterapeita var vērsties gan veselības veicināšanas un saslimšanu profilakses nolūkos, gan ar fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta sastādītu rehabilitācijas plānus, gan akūtu un hronisku saslimšanu, traumu gadījumā, gan pēc operācijām. Fizioterapeits strādā ar pacientiem visās vecuma grupās.

 

Sagatavošanās konsultācijai
Dodoties pie fizioterapeita, līdzi jāņem iepriekš veikto izmeklējumi apraksti, ārstu konsultāciju slēdzieni, izraksti no ārstniecības iestādēm. Vēlams ģērbties ērti. Lai pilnvērtīgi veiktu izmeklēšanu, fizioterapeits var lūgt pacientam novilkt apģērbu.

 

Pakalpojums tiek nodrošināts valsts apmaksātās programmā vai par maksu.

 

Lai saņemtu valsts apmaksātu konsultāciju un nodarbības, nepieciešams ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījums.

 

Visi pakalpojumi tiek sniegti pēc iepriekšēja pieraksta. Pierakstīties var, zvanot uz reģistratūru +371 64202584 vai +371 26310234

Scroll to Top
Skip to content