Augstas intensiātes lāzerterapija

Augstas intensitātes lāzers ir tehnoloģiski attīstīts lāzers, kas emitē intensīvu gaismas plūsmu ar augstu enerģijas līmeni. Terapeitiskajās procedūrās parasti tiek izmantots klasifikācijas tips, kas pazīstams kā HILT (High-Intensity Laser Therapy) vai HILT (High-Intensity Laser Treatment). Tas nozīmē, ka lāzers tiek pielietots konkrētās zonās ar noteiktu intensitāti un devu, lai iegūtu terapeitisku efektu. Augstas intensitātes lāzerterapija darbojas, ietekmējot šūnu aktivitāti un audu reakcijas. Lāzerstaru enerģija iekļūst dziļi audos, nonākot līdz šūnu līmenim. Tas stimulē šūnas vielmaiņas procesus, uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, kā arī veicina skābekļa piegādi audiem. Tas palīdz samazināt iekaisumu, mazināt sāpes un paātrināt dzīšanas procesus.

 

Kādos gadījumos tā ir pielietojama
Augstas intensitātes lāzerterapija tiek izmantota dažādu muskuloskeletālo saslimšanu ārstēšanai, tostarp locītavu sāpēm, muskuļu traumām, sporta traumām, hroniskām sāpēm, cīpslu un fasciju iekaisumiem. To bieži izmanto arī rehabilitācijas procesā pēc operācijām vai traumām.
Procedūru neveic grūtniecēm, pacientiem ar onkoloģiskām saslimšanām, akūtu saslimšanu gadījumos, infekciju slimības laikā, fotosensitivitātes gadījumā.

 

Procedūras norise un ilgums
Procedūras ilgums 3-15minūtes.
Procedūras laikā pacients un speciālists lieto aizsargbrilles. Atbilstoši pacienta problēmai tiek izvēlēts protokols. Speciālists var pārvietot lāzeru pa ādas virsmu vai koncentrēties uz konkrētu punktu atkarībā no ārstējamās problēmas vai stāvokļa.
Lāzerterapijas laikā pacients var just siltumu, tomēr procedūra nedrīkst būt nepatīkama.

 

Sagatavošanās procedūrai
Dodoties uz procedūru, vēlams ģērbties ērti, lai var viegli atsegt apstrādājamo zonu.

 

Lai saņemtu terapiju nepieciešams nosūtījums. Ja ir izmeklējumi, tos jāņem līdzi dodoties uz procedūru.

 

Augstas intensitātes lāzerterapija ir maksas pakalpojums. 

 

Visi pakalpojumi tiek sniegti pēc iepriekšēja pieraksta. Pierakstīties var, zvanot uz reģistratūru +371 64202584 vai +371 26310234

Scroll to Top
Skip to content