Jauni krēsli donoru apkalpošanai

Lai uzlabotu donoru apkalpošanu un padarītu vēl patīkamāku to laiku, ko viņi pavada, ziedojot asinis, Asins sagatavošanas nodaļā iegādāti jauni asins paraugu ņemšanas funkcionālie krēsli.

Vācu kompānijas Fresenius Kabi izstrādājumus atzinīgi vērtē nodaļas personāls – jaunos krēslus raksturojot vārdi “komforts” un “drošība”. Tie ir viegli transformējami un pielāgojami donora auguma individuālajām prasībām. Krēsliem ir regulējami galvas balsti, regulējami un stabili roku balsti.  Savukārt pagarinātie kāju balsti nodrošina komfortablu pozu arī raženāka auguma donoriem. Ar viegli vadāmu tālvadības pulti personāls var pilnībā kontrolēt donora stāvokli asins paraugu ņemšanas laikā. Ne mazāk svarīgi donoru drošībai – krēsli ir viegli kopjami un dezinficējami.

Donori Andis (attēlā no kreisās, asinis ziedo 27. reizi) un Jānis (asinis ziedo 11. reizi) atzīst, jā, krēsli esot ļoti ērti. Viņi uzteic visas nodaļas jauno izskatu – pēc pārbūves telpas ieguvušas gaišu, mājīgu noskaņu un interjera iekārtojumā padomāts par donoru ērtībām.

Jaunie krēsli iegādāti, turpinot novecojušo medicīnisko iekārtu un tehnoloģiju nomaiņu, lai uzlabotu pacientu aprūpes kvalitāti, kā arī darba vidi personālam.

Par abiem krēsliem kopā Vidzemes slimnīca samaksājusi 6504 eiro.

 

Scroll to Top
Skip to content