Atklāta pārbūvētā laboratorija un asins sagatavošanas nodaļa

Svinīgā un reizē sirsnīgā noskaņā atklāta pārbūvētā laboratorijas un asins sagatavošanas nodaļa 2. stāvā poliklīnikas korpusā.

“Ienākam ne tikai jaunās un skaistās telpās”, uzrunā pasākuma dalībniekiem atgādināja Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs. “ Te ienākam ar jaunu filozofiju un jaunām idejām, kā strādāt ar modernajām tehnoloģoijām un iekārtām”.

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks sveica slimnīcas kolektīvu ar vēl divu nodaļu atjaunošanu. Viņš uzsvēra, ka “tas ir ieguvums gan personālam, kurš varēs strādāt modernās un labi aprīkotās telpās, gan arī pacientiem, kuri varēs saņemt kvalitatīvāku pakalpojumu.”

Valsts Asins donoru centra direktore Egita Pole īpašu paldies teica asins sagatavošanas nodaļas kolektīvam par ciešo un rezultatīvo sadarbību.

Laboratorijas vadītāja Sandra Mikuļinoka atgādināja par slimnīcas laboratorijas priekšrocību pret lielākām, kur analīžu paraugus ved uz Rīgu. “Šeit paraudziņš pēc noņemšanas”, precizēja S. Mikuļonoka,  “uzreiz tiek atdots testēšanai. Tas ir vislabākais kvalitātes indikators, jo ievēroti visi sagatavošanas un testēšanas laiki, kas nozīmē, ka analīze izdodas ļoti precīza”.

Asins sagatavošanas nodaļas vadītāja Inguna Krivicka neslēpa prieku par gaišajām plašājām telpām personāla ikdienai un videi, kur vēl labāk apkalpot un rūpēties par nodaļas lielāko vērtību – asins donoriem, kuri palīdz glābt cilvēku dzīvības.

Pārbūves darbi un  iekārtu iegāde tiek veikta Projekta Nr. 9.3.2.0/17/I/006  “Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana Vidzemes slimnīcā, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” ietvaros, kuru līdzfinansē  Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) 85% apmērā, bet 9% ir valsts budžeta finansējums.

Foto: portāls “Valmieras Ziņas”, Vidzemes slimnīca

 

Scroll to Top
Skip to content