“Vidzemes slimnīcas Rehabilitācijas centra pārbūve, nodrošinot visaptverošu un ilgtspējīgu rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanu epidemioloģiski drošā vidē”

Projekta Nr.: 4.1.1.2.i.0/1/22/I/CFLA/005

Projekta mērķis: Stiprināt Vidzemes slimnīcas veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas infrastruktūru, nodrošinot visaptverošu, ilgtspējīgu un integrētu veselības pakalpojumu sniegšanu, lai mazinātu infekciju slimību izplatību un veicinātu epidemioloģisko prasību ievērošanu.

Projekta aktivitātes: Projekts paredz vērienīgu slimnīcas bijušā sporta zāles korpusa pārbūvi par Rehabilitācijas centru, kas nodrošinās  jau šobrīd sniegtās procedūras plašākās un funkcionālākās telpās, kā arī pieeju vairākiem jauniem pakalpojumiem.Attīstot Rehabilitācijas centra pakalpojumu klāstu, plānots izbūvēt baseinu ūdens procedūru nodrošināšanai, sāls un sensoro istabu, saunu un dūņu procedūru telpu, kā arī domājot par mazo pacientu labsajūtu – bērnu vingrošanas zāli. Paplašinot un uzlabojot pacientu jau iecienītās  procedūras, tiks izbūvētas un aprīkotas telpas zemūdens masāžas procedūrām, šarko un cirkulārai dušai, pielāgoti speciālistu kabineti,  plašāka fizioterapijas procedūru telpa un vingrošanas  zāle ar specializētiem trenažieriem, kurā varēs darboties arī  individuāli, pēc pieredzējušu profesionāļu sagatavotas un uzstādītas programmas.Projektu paredzēts realizēt līdz 2024. gada 31.decembrim.
Kopējā Rehabilitācijas centra pārbūves platība pēc tehniskā projekta skices plānota 2642.20 m², kopējās būvniecības izmaksas plānotas EUR 5,5 miljoni .

Projekta finansējums:

Kopējās projekta attiecināmās izmaksas EUR 2 812 053,00, no tām:
• Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna finansējums (82.64%) – EUR 2 324 011,00
• Valsts budžeta finansējums (8,88%) – EUR 249 808,10
• SIA „Vidzemes slimnīcas” līdzfinansējums (8,48%)- EUR 238 233,90

Kopējās Rehabilitācijas centra pārbūves izmaksas plānotas EUR 6 000 000,00.

PUBLIKĀCIJAS

Vidzemes slimnīcas mājas lapā:

Ceļā uz jauno Vidzemes slimnīcas rehabilitācijas centru

Scroll to Top
Skip to content