Vidzemes slimnīcas RADIO: “Sviniet šo dienu!”

Šogad profesijas svētki – Medicīnas darbinieku diena Vidzemes slimnīcā atkal notiek neierasti. Diennakts garumā darbojas Vidzemes slimnīcas RADIO ar uzmundrinoši izklaidējošu programmu, kas klausāma viedtālrunī vai datorā. Programmu veidojuši paši slimnīcas darbinieki, gan individuāli, gan kolektīvi iesūtot rakstītus sveicienus vai ierakstītus balss sveicienus atskaņošanai ēterā, arī dziesmas atskaņošanai starp tiešraides sarunām ar darbiniekiem par dzīvi.

Tiešraides programmā arī  intervija ar Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētāju Uģi Muskovu, kurš pastāsta, ka radio formāts izvēlēts, meklējot inovatīvu risinājumu, kā pateikt paldies personālam un iesaistīt darbiniekus savstarpējā komunikācijā. U. Muskovs novēl ikvienam izbaudīt Latvijas vasaru, doties dabā, makšķerēt, ogot, kopt dārzu, lai uzkrātu spēkus nākamajam darba periodam: “Meklēsim un baudīsim labāko, ko dzīve mums dod! Lai pārbaudījumi mūs stiprina. Mēs bijām, esam un būsim izcila komanda – gada labākā slimnīca 2021!”

Ierakstītus sirsnīgus apsveikumus un laba vēlējumus iesūtījis Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis, Vidzemes slimnīcas valdes loceklis Andis Krūmiņš un vairāk nekā simts darbinieki.

Te daži no tiem.  Reanimatologu vārdā dr.Laine Kīna: Sveiciens Medicīnas darbinieku dienā mūsu tuvākajiem kaimiņiem slimnīcā – dr.Gunas Ozolas vadītajai NMP un pacientu uzņemšanas nodaļai, personālam, ar kuru mums ir visciešākā, vistrauksmainākā un dinamiskākā sadarbība! Lai mums izdodas arvien vairāk gūt veiksmīgas uzvaras mūsu darbā!

Anda, Vadības lietu daļas vadītāja: Sveicieni ikvienam šajā burvīgajā saulainajā Medicīnas darbinieku dienā – gan mūsu darba rūķiem mediķiem, gan ikvienam no mums, kas veic atbalsta darbiņus, lai Jums ērtāk un vieglāk pildīt savu misiju – glābt dzīvību!

Anonīms: Lai jums un mums skaista diena. Vismīļākie sveicieni manām kolēģēm, kas šobrīd pirmajā stāvā cītīgi strādā. Kolēģes, lai jums katru dienu kāds svētku brīdis, vairāk smaidu un prieka,  lai mums viss izdodas!

Kapelāne Dace: Cienījamie Vidzemes slimnīcas darbinieki! Novēlu Jums un sev atrast dziļumu apkārtējos un sevī. “Mans ezers kalna galā/Mans ezers/Visdziļāko atvaru rok/Un putnu ligzdas/Kā laivas pa viļņiem/Prom aizšūpo”.

Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas reģistratore Agnese: Saulaini sveicieni šajā dienā ikvienam medicīnas darbiniekam!!!

IT daļa: Pozitīvas tehnoloģiju pārmaiņas atbalsta un uzlabo mūsu ikdienu un kopā mums izdosies!

Hemodialīzes nodaļas virsmāsa Irita (no Liverpūles, kur devusies atpūsties): Visiem darbiniekiem veselību, veiksmi un jauku vasaru! Savu sveicienu lūdz papildināt ar kādu melodiju no Bītlu repertuāra. Un visi klausāmies dziesmu par dzelteno zemūdeni…

Kā atzina viena no tiešraidē intervētajām fizioterapeitēm, šāds RADIO pasākums patiešām radot svētku noskaņu, viņa visu dienu strādājot un staigājot itin kā deju soļos un dziesmu ritmos.

Tiešsaistē notika arī erudīcijas spēles ar īstām balvām. Bet pati labākā balva, kas tika visiem – uzlabots garastāvoklis, kopības un svētku noskaņa, un daudz, daudz pozitīvu emociju. Lai izdodas novēlējums: “Sviniet šo dienu un baudiet šo vasaru!”

Scroll to Top
Skip to content