Vidzemes slimnīcas kolektīvu papildina seši jauni nozares profesionāļi

Šogad Rīgas Stradiņa universitāti un Latvijas universitāti kopā ir pabeiguši seši rezidenti, kas turpina savas darba gaitas Vidzemes slimnīcā un papildina jauno profesionāļu saimi. Pašlaik Vidzemes slimnīca kopumā ir piesaistījusi  34 rezidentus dažādās specialitātēs, un plānots, ka rudens un pavasara periodā vēl aptuveni 45 RSU 6.kursa studenti Vidzemes slimnīcā  izies klīnikā bāzēto praksi, ar ieceri nākamā gadā kļūt par mūsu rezidentiem.

 

Svinīgi sveicam un lepojamies ar mūsu slimnīcas sešiem rezidentiem, kas apņēmības pilni ir sasnieguši izvirzītos mērķus un par savu darba vietu ir izvēlējušies tieši Vidzemes slimnīcu. Rīgas Stradiņa universitāti ir beiguši pieci absolventi: Madara Grise, Uģis Šolmanis, Elīna Vašuka, Ravita Zuša un Arnita Melne. Pediatre Madara Grise turpinās specializēties bērnu infektoloģijā, traumatologs, ortopēds Uģis Šolmanis turpinās specializēties mugurkaula ķirurģijā. Interniste Elīna Vašuka specializēsies gastroenteroloģijā, Ravita Zuša strādās kā neirologs. Slimnīcas reanimatoloģe un anestezioloģe Arnita Melne ir apguvusi specializāciju algoloģijā. Liene Jurka, kas ir beigusi Latvijas Universitāti, Vidzemes slimnīcā strādās kā ginekoloģe, dzemdību speciāliste.

 

“Mums ir īpašs prieks un gods, ka, izejot šo praksi, studenti kā savu nākamo darba vietu izvēlas tieši Vidzemes slimnīcu, tas nozīmē, ka mūsu kolektīvu mērķtiecīgi papildina jauni nozares profesionāļi,” uzsver Vidzemes slimnīcas ārstniecības direktore Inga Ozoliņa.

Scroll to Top
Skip to content