Vidzemes slimnīcas darbinieki piedalījās balvas “Zelta ķivere” tiešsaistes konferencē

Piektdien, 3.novembrī SIA “Vidzemes slimnīca” darbinieki – Arita Leitlande un Dagnija Baldiņa piedalījās Valsts darba inspekcijas labās prakses balvas  “Zelta ķivere” tiešsaistes konferencē. Šī gada pasākums “Kad klimata pārmaiņas izraisa darba vides pārmaiņas”  tika organizēts sadarbībā ar  LR Klimata un enerģētikas ministriju.

 

Ar labās prakses piemēriem dalījās tādi lielie uzņēmumi kā Latvenergo, Sadales tīkls, Swedbank, Cēsu alus, Starptautiskā lidosta “Rīga”, Rimi Latvija un daudzi  citi.

 

Vidzemes slimnīcas Attīstības un mārketinga daļas projektu asistente A.Leitlande savā prezentācijā lepojās ar Vidzemes slimnīcas panākumiem klimata jomā – ieviešot Energopārvaldības sistēmu un iesaistot darbiniekus mērķu sasniegšanā. Slimnīca ir ievērojami samazinājusi energoresursu patēriņu un tādējādi iegūtos brīvos finanšu līdzekļus, var ieguldīt darbinieku labbūtībā.

 

Šogad galveno balvu – Zelta ķiveri, saņēma SIA “SCHWENK Latvija”, bet Vidzemes slimnīcai – Valsts darba inspekcijas atzinība.  Kā saka A.Leitlande un D.Baldiņa: “Ikviena šāda atzinība motivē mūs turpināt dalīties ar slimnīcā veiktajiem darba vides uzlabojumiem. Mēs esam lepnas, ka strādājam tieši Vidzemes slimnīcā, kur viena no prioritātēm ir darbinieku labbūtība!”

 

Scroll to Top
Skip to content