Vidzemes slimnīcas darbinieki nosaka Gada struktūrvienību – virtuvi un kafejnīcu

Par aizvadītā gada struktūrvienību Vidzemes slimnīcas darbinieki izraudzījušies Virtuvi un kafejnīcu. Par to nobalsoja 99 no visiem 287 aptaujas dalībniekiem.

Personāla vadības daļas vadītāja Sanita Kandele”, komentējot aptaujas rezultātu, teic: “Tagad varam ar smaidu pārfrāzēt zināmo teicienu, ka “arī mīlestība uz darbu iet caur vēderu”. Nopietni runājot, redzams, ka mūsu darbinieki novērtē labbūtības pasākumu nozīmi. Viņi novērtē iespēju atelpas brīžos iziet no savas darba vietas un estētiski iekārtotā vidē baudīt ēdienu, komunicēt ar kolēģiem no citām struktūrvienībām, restartēt savas emocijas. Tā ir svarīga iekšējās komunikācijas kultūras sastāvdaļa”.

Virtuves un kafejnīcas vadītāja Guna Ozoliņa nominācijas saņemšanas brīdī priecājas, ka kolektīvs jūtas labi un kolēģu novērtēts. Kāda no ilggadējām darbiniecēm nespējusi slēpt pārsteigumu: “Tiešām? Virtuve?”, jo ierasts, ka šādas atzinības parasti saņēmušas slimnīcas ārstnieciskās nodaļas. G. Ozoliņa saka paldies savai komandai par ieguldīto darbu, bet slimnīcas vadībai – par uzticēšanos un atbalstu jaunajām idejām. Vienlaikus viņa atzīst, ka saņemtais augstais novērtējums uzliek papildu atbildību par to, kā noturēt sasniegto līmeni un sagādāt tikai patīkami garšīgus brīžus gan slimnīcas darbiniekiem, gan pacientiem un apmeklētājiem. Veseli ēduši!

Darbinieku balsojuma rezultāti (nobalsojušo skaits % un skaitļos):

Virtuve un kafejnīca – par idejām, profesionālu, mūsdienīgu pieeju jaunās kafejnīcas koncepta veidošanā, uzlabošanā, darbinieku labbūtības veicināšanā, jaunu iekārtu ieviešanā, apgūšanā un gardu ēdienu gatavošanā. Jauna koncepta priekšlikumu sagatavošanā, piedāvājot darbiniekiem ēdienu arī brīvdienās (34%; 99)

Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa – par profesionālu izaugsmi, jaunu metožu apguvi, jaunu speciālistu piesaisti, kā arī par krīzes vadību (25 %; 71)

Terapijas nodala Nr.1 – par elastīgu pārmaiņu procesa vadīšanu, spēju pielāgoties dinamiskai darba videi, neskatoties uz personāla trūkumu. Par spēju kvalitatīvi sniegt veselības aprūpes pakalpojumus pie lielas pacientu plūsmas. Par līderību mākslīgā intelekta ieviešanā  (23 %; 65)

Asins sagatavošanas nodaļa – par spēju noturēt nemainīgi augstu donoru plūsmu un ieviest augstus kvalitātes standartus (8 %; 23)

Laboratorija – par augstu kvalitātes standartu nodrošināšanu mūsdienīgā, ar augstām tehnoloģijām aprīkotā vidē (6 %; 18)

E-veselības un statistikas daļa – par mākslīgā intelekta ieviešanu, ārstu iecietīgu un pacietīgu apmācību mākslīgā intelekta lietošanai        (4 %; 11)

Balsošanai struktūrvienības tika apstiprinātas 17.01.2023. slimnīcas valdes sēdē saskaņā ar Vidzemes slimnīcas 2016. gadā apstiprinātajām vadlīnijām par “Gada struktūrvienības” nominēšanu.

Scroll to Top
Skip to content