Vidzemes slimnīcas anesteziologi apguvuši modernu atsāpināšanas metodi

Tuvojoties gada noslēgumam un, esot svētku noskaņojumā, Vidzemes slimnīcas anesteziologu komanda lepojas ar  pabeigto A slimnīcas mācību centra organizēto apmācību  kursu 3 daļās “Perifēro bloku pielietojums traumu, ortopēdijas un ķirurģijas pacientiem”.

Kopš augusta mēneša, kad uzsākām apmācības, esam apguvuši teoriju un praksi. Par to  milzīgs paldies  RAKUS mācību spēkiem – RSU asoc. profesorei Agnesei Ozoliņai un viņas komandai: dr. Oļegam Gutņikovam, dr. Maijai Apinei , dr. Andai Meikališai, dr. Aleksandram Kaganam!

Paldies  Vidzemes slimnīcas administrācijai par mācību nodrošināšanu un atbalstu!

Šis bija ļoti veiksmīgs mācību koncepts. Apmācības notika  uz vietas Vidzemes  slimnīcā, tāpēc tajās varēja piedalīties maksimāli daudz mūsu nodaļas ārstu, traumatologu un ķirurgu. Līdz ar to  bija iespēja ātri ieviest jaunapgūto metodi praksē.

Jau tagad strādājam ar  jauno pēcoperācijas atsāpināšanas veidu, kas tiks iekļauts arī  endoprotezēšanas operāciju  atsāpināšana protokolā.

Metodes pielietošanu praktizējam pilnā apjomā. Atbalstām  un apmācam pārējos nodaļas kolēģus, lai ikviens pacients var tikt atsāpināts pēc jaunās metodes.

Mūsu mērķis – apmierināts un no pēcoperācijas sāpēm brīvs pacients.

 

Laine Kīna,

Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļas virsārste

Scroll to Top
Skip to content