Vidzemes slimnīcai Zelta kategorija Ilgtspējas indeksā

Vidzemes slimnīca saņēmusi ZELTA kategoriju  2022. gada  uzņēmumu pašnovērtējumā Ilgtspējas indekss, kurā tika vērtēti sasniegumi piecās galvenajās darbības jomās: stratēģija, sabiedrība, darba vide, tirgus attiecības un vide.

“Tā ir papildu dāvana Medicīnas darbinieku dienā”, apbalvojumu komentē Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, “un trešais zelta novērtējums apliecina, ka ejam pareizajā virzienā, plānojot un realizējot uzņēmuma attīstību. Esam izvirzījuši tā ilgtspējīgas attīstības stratēģiskos mērķus un cenšamies mērķtiecīgi tos sasniegt, pildot  mūsu misiju: drošākais atbalsts jūsu veselībai Vidzemē!

Iznāk atkārtoties sakot, ka šim zeltam ir ļoti augsta raudze – jo atkal tika vērtēts gads, ko vadījām pandēmijas ēnā un slimnīcām īpaši sarežģītos apstākļos. Bet apbalvojums apliecina Vidzemes slimnīcas plānveida izaugsmi un lietu kārtību, kas palīdz nestandarta situācijās un kas vajadzīga mums un kopumā visai sabiedrībai.

Par atzinību liels paldies visai mūsu darbinieku komandai – par izturību, par darba sparu, par spēju mobilizēties un spēku smagi ilgstoši strādāt!”

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas palīdz Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Ilgtspējas indeksā, ko organizē Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība, Vidzemes slimnīca piedalījās 12. reizi, piecas reizes iegūstot Bronzas kategoriju, trīs reizes Sudraba kategoriju, tagad trešo reizi – Zelta kategoriju.

Scroll to Top
Skip to content