Vidzemes slimnīca uzņem viesus no RAKUS

Vidzemes slimnīca pieredzes apmaiņas vizītē uzņēmusi viesus no Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS).

Vizītes laikā Vidzemes slimnīcas pārstāvji prezentēja slimnīcā ieviestās elektroniskās sistēmas, kas ne tikai atvieglo personāla darbu, bet arī paaugstina personāla un pacienta drošību. Sarunas laikā aktuāli bija arī saimnieciska rakstura jautājumi- veļas aprite, personāla formas kā arī dažādi ar pacientu aprūpi saistīti procesi.

Rīgas Austrumu slimnīcas aprūpes direktore Inese Budzila atzīst, ka ne tikai Vidzemes slimnīca šobrīd strauji attīstās, bet arī RAKUS ir attīstībās procesā un aktīvos remontdarbos, tāpēc vizītes mērķis bija iepazīties ar  labajām lietām, kas jau ir izdevušās un novērtētas Vidzemes slimnīcā, lai ieviestu tās arī savā slimnīcā.

“Esam pateicīgi Vidzemes slimnīcai par uzņemšanu”, uzsver Inese Budzila, “jo tā ir iespēja mums gūt pieredzi un pilnveidoties.   Jau ienākot Vidzemes slimnīcā pārsteidz vizuālā identitāte – personāla atpazīstamība ar vienādajiem tērpiem, nodaļu izvietojums un telpu noformējums.  Liels darbs ir ieguldīts elektronisko sistēmu izveidošanā un pacientu drošības jautājumu risināšanā. Viennozīmīgi jāatdzīst, ka Vidzemes slimnīcā ir uz pacientu vērsta aprūpe!”

Scroll to Top
Skip to content