Vidzemes slimnīcā pieņem algologs Matīss Mežals

Vidzemes slimnīcas poliklīnikā pacientus ar 29. oktobri sāk pieņemt jaunais ārsts algologs jeb sāpju terapeits Matīss Mežals.

Dr. M.Mežals konsultē pacientus ar visu veidu sāpēm, nosaka sāpju izcelsmi un mehānismus. Pēc nepieciešamības nozīmē papildizmeklējumus. Sāpju terapijā nozīmē medikamentozo terapiju, rehabilitācijas tehnoloģijas un veic mazinvazīvas lokālas mīksto audu blokādes.

Dr. M. Mežals 2015. gadā absolvējis Rīgas Stradiņa universitāti (RSU), iegūstot ārsta grādu. 2020. gadā RSU ieguvis Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta sertifikātu, pēc gada Latvijas universitātē – arī ultrasonogrāfijas speciālista sertifikātu, bet šī gada rudenī pēc rezidentūrras studijām RSU kļuvis par pilntiesīgu ārstu algologu. Erasmus apmaiņas programmas ietvarā gadu studējis Lilles Katoļu universitātē (Francijā).

Zināšanas un prasmes dr. M.Mežals pilnveidojis, rezidentūras laikā strādājot Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā, NRC “Vaivari”. Šobrīd paralēli darbam Vidzemes slimnīcā viņš pieņem un konsultē pacientus Rīgas 1.slimnīcā un ir RSU medicīnas fakultātes Anestezioloģijas un reanimatoloģijas fakultātes docētājs.

Savas zināšanas dr. M.Mežals regulāri papildina semināros, kursos un kongresos gan Latvijā, gan ārzemēs.

Aktīvo attieksmi pret profesiju un ieinteresētību nozares attīstībā raksturo Dr. M.Mežala dalība profesionālajās biedrībās un organizācijās – viņš ir Latvijas sāpju izpētes biedrības biedrs, International Association for Study of Pain biedrs, Latvijas ārstu rehabilitologu asociācijas biedrs, Eiropas Sāpju federācijas biedrs, Latvijas ārstu biedrības biedrs un Latvijas jauno ārstu biedrības biedrs.

Pieteikšanās uz valsts apmaksātu dr. M.Mežala konsultāciju – poliklīnikas reģistratūrā, tālr. 64202601,64202603, elektroniski:  https://vidzeme.eveselibaspunkts.lv/lv/Booking/Institutions

Scroll to Top
Skip to content