Vidzemes slimnīca ierobežo ambulatoro pakalpojumu sniegšanu

Lai ierobežotu Covid-19 slimības izplatību un pastiprinātu drošības pasākumus mediķu, pacientu un viņu tuvinieku pasargāšanai no inficēšanās riska, no š.g. 23. marta Vidzemes slimnīcā tiek ierobežota ambulatoro pakalpojumu sniegšana.

Valmierā tiek atcelta:

  • daļa ambulatoro konsultāciju (poliklīnikā) pie ārstiem, t.sk. maksas vizītes;
  • podologa (pēdu speciālista) maksas pakalpojumi.

Tiek slēgts Vidzemes slimnīcas Konsultatīvais kabinets Bastiona ielā 24.

Valkā tiek atcelta:

  • daļa ambulatoro konsultāciju (poliklīnikā) pie ārstiem, t.sk. maksas vizītes

Svarīgi – reģistratūras darbinieki personīgi sazināsies ar  personām, kurām ir veikts pieraksts, lai  vienotos par  pierakstu  pārcelšanu vai  informēs par tā  atcelšanu uz pagaidām nenoteiktu  laiku!

Ja zināms, ka netiksiet uz konsultāciju vai izmeklējumu, noteikti par informējiet, zvanot: 64202602, 64202603: rakstot: [email protected] vai Vidzemes slimnīcas mājas lapā sadaļā “Atteikt vizīti”.

Vidzemes slimnīcā konsultācijas joprojām varēs saņemt:

  • “Zaļā koridora” pacienti;
  • pacienti ar lipīgām ādas saslimšanām;
  • tuberkulozes pacienti;
  • pacienti pēc traumām dinamiskai novērošanai;
  • onkoloģiskie pacienti;
  • grūtnieces.

Speciālistu  konsultācijas pacientiem ar  hroniskām saslimšanām tiks nodrošinātas attālināti.

Ambulatorie konsiliji tiks organizēti bez pacienta līdzdalības. Ja konsilijs nevarēs pieņemt lēmumu bez pacienta līdzdalības un būs nepieciešama pacienta klātbūtne, tiks nodrošināts viss nepieciešamais, lai šī konsultācija notiktu drošā vidē un neradītu pacienta veselības apdraudējumu.

Diagnostiskās radioloģijas, endoskopiju un funkcionālās diagnostikas nodaļā  būtiski tiks ierobežoti  plānveida izmeklējumi.

Informējam, ka nākot uz ambulatoro pieņemšanu  vai  izmeklējumu, pie ieejas Vidzemes slimnīcā tiek veikta pacientu/klientu aptauja par  veselības stāvokli un  ārzemju  ceļojumiem, un/vai  persona ir  bijusi kontaktā ar Covid-19 slimniekiem. Nepieciešamības gadījumā tiek veikta temperatūras mērīšana. Un, ņemot vērā infekcijas izplatības riskus, plānveida ambulatorie pakalpojumi netiek sniegti pacientiem ar elpceļu slimību simptomiem un cilvēkiem, kuri  neievēro 14 dienu  pašizolācijas noteikumus.

Sīkāka informācija par pārceltajiem un  atceltajiem pakalpojumiem – tālr. 64202601; 64202603.

Lūdzu sekojiet līdzi aktuālajai informācijai www.vidzemesslimnica.lv!

Scroll to Top
Skip to content