Vidzemes slimnīca – Gada slimnīca 2021!

Latvijas Ārstu biedrības organizētajā sabiedrības balsojumā “Gada balva medicīnā 2021” divi  apbalvojumi ceļo uz Valmieru: titulu “Gada slimnīca 2021” ieguvusi Vidzemes slimnīca, bet titulu “Gada māsas palīgs 2021” – Vidzemes slimnīcas Traumatoloģijas nodaļas māsas palīgs Anita Baķe.

Uģis Muskovs, Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs:

“Gada labākās slimnīcas tituls  ir liels gandarījums un patiess prieks par sabiedrības izteikto atzinību par mūsu slimnīcu. Aizvadītais gads veselības aprūpes nozarei bija izaicinājumu un pārbaudījumu pilns. Taču Vidzemes slimnīcas augstais novērtējums sabiedrības acīs apliecina, ka, par spīti visam, mūsu slimnīcas personāls, no ārsta līdz māsas palīgam, līdz administrācijas darbiniekam, ir spējis strādāt pacientu labā, nodrošinot profesionālu un drošu  ārstēšanu un aprūpi. Tituls ir arī stāsts par to, kā ikdienā respektējam un pierādām mūsu uzņēmuma vērtības – apmierināts pacients, augsti kvalificēts personāls un droša vide. Dubults apliecinājums pacientu kvalitatīvai aprūpei ir “Gada māsas palīgs 2021” tituls mūsu māsas palīgam Anitai Baķei. Lepojamies ar sasniegto un slimnīcas kolektīva vārdā paldies visiem, kas piedalījās balsojumā un tik atzinīgi novērtēja mūsu darbu!”

Vidzemes slimnīcas vizītkarte:

Māsas palīga Anitas Baķes vizītkarte:

Pirmo reizi “Gada balva medicīnā” tika pasniegta 2008. gadā. Ar katru gada šī balva kļuvusi arvien nozīmīgāka un pašlaik tā ir veselības aprūpes nozares gada nozīmīgākais pasākums. 2010. gadā krīzes dēļ balva netika pasniegta, bet tradīcija tika atjaunota 2012. gadā. Par “Gada balvas medicīnā” 10 nominācijām LĀB interneta mājaslapā varēja balsot ikviens sabiedrības pārstāvis. Kopumā sabiedrība balvām nominēja vairāk nekā 500 pretendentus, bet unikālo balsotāju skaits pārsniedza 8 tūkstošus (no LĀB ziņas)

Scroll to Top
Skip to content