Vidzemes slimnīcā dzimušie trīnīši dodas mājās!

Šodien ļoti priecājamies par slimnīcā dzimušajiem trīnīšiem – Evanu, Stefanu, Neitanu un viņu vecākiem, jo mazuļi ir krietni apvēlušies un gatavojas doties mājas pie saviem tuviniekiem.

 

Mazuļu vecāki – Ilze un Braens -, izsaka vislielāko pateicību Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļas kolektīvam, kur viņi pavadīja pēdējo nedēļu, par silto un gādīgo aprūpi.

 

Ilze norāda: “Tas, kā viss nodaļas personāls par mums rūpējās, tas bija vārdiem neaprakstāmi, ja kaut kas bija nepieciešams, viņi bija klāt un katrā jautājumā palīdzēja to risināt. Sākumā, protams, bijām nedaudz uztraukušies, kā visu sakārtosim, kā pietiks roku visiem trim, vai viņi visi necelsies un negribēs ēst vienlaicīgi. Bet ar nodaļas personāla atbalstu tiešām tikām ar visu galā, tagad jau gatavojamies mājas dzīvei. Par pateicību vēlamies komandai uzdāvināt personalizētu sienas pulksteni, jo redzam, cik liela nozīme ir katrai minūtei, jo šajā nodaļā aug un attīstās vismazākās dzīvībiņas.”

 

Ģimene saka paldies visai Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļas komandai, kas aprūpēja mazuļus. Trīnīšus dzimšanas brīdī sagaidīja un aprūpēja – neonatoloģes Ilze Eglīte un Simona Kravcova, vecmāte Antoņina Lūse, neonatoloģijas māsa Kristiāna Laķe, ārsta palīgs Dairis Trībers .

 

Foto: (No kreisās) Neonatoloģe Simona Kravcova, Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļas virsmāsa Inese Bērziņa, tētis Braens, mamma Ilze, neonatoloģe un nodaļas virsārste Ilze Eglīte.

Scroll to Top
Skip to content