Vidzemes slimnīca atbalsta mediķu protesta akciju

Vidzemes slimnīcas valdes  priekšsēdētājs Uģis Muskovs informē, ka uzņēmuma vadība atbalsta mediķu protesta akcijas prasību, lai pilnībā tiktu pildīti politiķu solījumi un likumā noteiktais par veselības aprūpes jomas darbinieku algu celšanu.

Protesta akcijas laikā Vidzemes slimnīcā tiks nodrošināta neatliekamā medicīniskā palīdzība un dzemdību palīdzība, un akūto pacientu ārstēšana ierastajā kārtībā. Atceltas vai pārceltas ir operācijas dienas stacionārā un atsevišķu ambulatoro speciālistu pieņemšanas. Kā arī nebūs pieejami ambulatorie pakalpojumi Vidzemes Rehabilitācijas centrā un Konsultatīvajā kabinetā Bastionā.

Rūpējoties par to, lai pacienti, kuriem vizīte pie speciālista vai izmeklējums protesta akcijas dienā atcelts, tomēr saņemtu pakalpojumu, tas tiks pārcelts uz tuvāko iespējamo laiku. Pārceltais pakalpojuma laiks tiks saskaņots  personīgi ar katru pacientu.

Slimnīcas arodorganizācijas vadītāja Anita Budkeviča stāsta, ka kolektīvs ir informēts par iespēju piedalīties akcijā. Sarunās kolēģi pauž atbalstu akcijas rīkošanai un nosoda politiķus par viņu tiesisko nihilismu un likuma klajo pārkāpšanu. Ja akcija nedos rezultātu un valdība nobalsos par esošo budžetu, mediķi vāks parakstus par Saeimas atlaišanu un vērsīsies Satversmes tiesā.

Scroll to Top
Skip to content