Velomaratonists Dr. Jaukulis piestāj Vidzemes slimnīcā

Šodien pie Vidzemes slimnīcas piestāja Dr. Jaukulis no Dr. Klaunu saimes, kurš devies 20 dienu labdarības velomaratonā cauri visai Latvijai, lai atbalstītu bērnus, kuriem nākas ilgstoši ārstēties slimnīcā.

Sportisko kolēģi sveikt iznāca Bērnu slimību nodaļas ārstes un māsas, protams, uzlikušas sarkanos degunus,  tā paužot savu atbalstu Dr. Klaunu idejai. Kā atzina nodaļas virsārste Irina Krastiņa, dakteri Klauni palīdz gan mazajiem pacientiem, gan arī personālam, sniedz emocionālu atbalstu slimnīcas ikdienas sāpīgos brīžos un pārdzīvojumos.

Maratona ideja atspoguļo Dakteru Klaunu darbu — tas nav īss un ātrs, nav vienreizējs pasākums. “Tāpat šiem bērniem”, uzsver dr. Jaukulis,  “nākas piedzīvot savu maratonu, cīnoties par savu veselību. Tikšanās reizēs stāstām, kāds ir Dr. Klauna maratona maršruts, kāda ir idejas būtība un kā ikviens no mums varētu iesaistīties un atbalstīt.“

Līdz tikšanās brīdim Valmierā Jānis Taukulis jeb medicīniskais klauns vārdā Dr. Jaukulis bija nobraucis vairāk par 800 km no plānotajiem 2000 km, šodien – 58 km, mērojot ceļu no Cēsīm.

Velomaratons ir daļa no labdarības akcijas “Palīdzi veseļoties, nevis ārstēties!” Jānis savu maršrutu izveidojis bezgalības zīmes veidolā un ceļš ved cauri pilsētām, kur slimnīcās strādā Dakteri Klauni – Daugavpili, Rēzekni, Valmieru, Cēsīm un Liepāju, ar sākumu un noslēgumu Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā Rīgā.

Piedalīties labdarības akcijā un atbalstīt Dakterus Klaunus var ikviens — ziedojot mājas lapā www.drklauns.lv, nopērkot “TIO” plombīra saldējumu, kā arī ziedot “Rimi Latvia” veikalos izvietotajās ziedojumu kastītēs, turpat var iegādāties arī Daktera Klauna sarkano degunu.
Visi saziedotie līdzekļi tiek novirzīti Dakteru Klaunu ikdienas darbam un palīdz viņiem būt tur, kur gaida mazie pacienti, viņu vecāki un mediķi – Latvijas slimnīcās. [vc_row][vc_column][vc_gallery interval=”3″ images=”16444,16443,16445″ img_size=”medium” onclick=”img_link_large”][/vc_column][/vc_row]

Scroll to Top
Skip to content