Vēl nav par vēlu vakcinēties pret gripu

Mediķi joprojām aicina cilvēkus izvēlēties efektīvāko no gripas profilakses līdzekļiem – vakcināciju. Īpaši svarīga tā ir senioriem, cilvēkiem ar hroniskām slimībām neatkarīgi no vecuma, maziem bērniem un grūtniecēm. Gripas vakcīna nepieciešama smēķētājiem, kā arī cilvēkiem ar bronhu un plaušu slimība. Vakcinēties vajadzētu arī tiem, kam paredzētas plānveida operācijas, jo inficēšanās ar gripu varētu izjaukt plānoto operāciju. Turklāt slimnīca ir vide, kur gripas vīruss viegli pārceļo no viena pacienta pie otra, un pēcoperācijas periodā organisms var būt novājināts un daudz uzņēmīgāks pret gripas vīrusu. Katru sezonu vakcinēties vajadzētu arī to profesiju pārstāvjiem – veikalu pārdevējiem, skolotājiem, audzinātājiem un citu sabiedrisko iestāžu darbiniekiem, kuru darbs saistīts ar atrašanos publiskā vietā un kontaktēšanos ar daudziem cilvēkiem.

Vidzemes slimnīca piedāvā četrvērtīgu pretgripas vakcīnu, kas pasargā no diviem A tipa un diviem B tipa gripas vīrusiem.

Vakcinācija notiek Procedūru  kabinetā 3. stāvā 353. telpā Jumaras ielā 195:

* Pirmdienās           plkst. 8.00-16.00

* Trešdienās           plkst. 14.00-16.00

* Ceturtdienās        plkst. 15.00-16.00

* Piektdienās          plkst. 8.00-16.00

Maksas pakalpojuma cena ir 16 eiro.

Lai saņemtu vakcīnu, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās: tālr. 64202601, 64202603. Nākot uz vakcināciju, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un potēšanas pase.

Scroll to Top
Skip to content