Valmieras masu vakcinācijas centrā sākusies iedzīvotāju vakcinācija

Valmieras masu vakcinācijas centrā šodien notiek iedzīvotāju vakcinācija pret Covdi-19. Tai reģistrēti 174 iedzīvotāji atbilstīgi prioritātēm – seniori 70+ un personas ar hroniskām saslimšanām. Divu stundu laikā plkst. 9.00-11.00, raiti ritot procesam, tika vakcinētas 55 personas. Pēc saraksta pirmais vakcinējamais Artis Jēkabsons ieradās precīzi laikā un kā pirmais saņēma piemiņas dāvaniņu no Vidzemes slimnīcas, kas nodrošina vakcinācijas procesu sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Valmieras Kultūras centru.

Masu vakcinācijas centrā, kas iekārtots Valmieras Kultūras centrā, skaidri iezīmētas zonas – ierašanās noteiktajā laikā, dokumentu pārbaude, temperatūras mērīšana, izeja uz reģistrēšanos, pirmsvakcinācijas pārbaude, vakcinācijas veikšanas vietas un pēcvakcinācijas uzgaidīšana.

Kā pastāstīja Liene Melbārde, Vidzemes slimnīcas ambulatorās daļas vadītāja, masu vakcinācijas centrā vakcināciju šodien veic divas medicīnas personāla brigādes. Plānots, ka vajadzības gadījumā vakcinācijas centra maksimālā kapacitāte būs līdz 500 iedzīvotāju vakcināciju dienā, līdz 3000 iedzīvotāju nedēļā.

Paldies visiem iedzīvotājiem, kas ierodas noteiktajā laikā un paldies zemessargiem, kas palīdz organizēt apmeklētāju plūsmu!