Valkā pacientus pieņems ārsts ķirurgs Artūrs Aleksis

Lai uzlabotu pakalpojuma pieejamību un ņemot vērā Valkas novada iedzīvotāju nepieciešamību pēc ķirurģijas speciālista palīdzības, Vidzemes slimnīcas poliklīnikā  Valkā tiek atjaunotas ārsta ķirurga konsultācijas.

Sākotnēji reizi mēnesī Valkā konsultēs ārsts ķirurgs Artūrs Aleksis. Dr. A. Aleksis praktizē gan ambulatori poliklīnikā Valmierā, gan arī sniedz neatliekamo un plānveida palīdzību Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļā un ķirurģijas nodaļā Vidzemes slimnīcā Valmierā.

Pirmā dr. A. Alekša pieņemšana poliklīnikā  Valkā notiks 20. novembrī, plkst. 10.00-14.00. Pilnvērtīga  vispārējā ķirurga konsultācija ietver gan pacienta saslimšanas izvērtēšanu, gan, pēc situācijas un nepieciešamības, medicīnisku manipulāciju veikšanu.

Ar  ģimenes ārsta  vai cita  speciālista nosūtījumu ķirurga konsultācija ir valsts apmaksāts pakalpojums, pacientam jāsedz pacienta līdzmaksājums 4,00 eiro. Bez nosūtījuma ķirurga konsultācija ir maksas pakalpojums, 20,00 eiro, plus vēl maksa par medicīniskajām manipulācijām, ja tādas jāveic.

Vairāk informācijas un pieteikšanās uz dr. A. Alekša konsultāciju poliklīnikas reģistratūrā Valkā, tālr. 64722307.

Scroll to Top
Skip to content