Turpinās NMP un pacientu uzņemšanas nodaļas un Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļas pārbūves projektēšana

Lai sakārtotu Vidzemes slimnīcas infrastruktūru, plānota arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļas un Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļas pārbūve.

Telpu pārbūves galvenais mērķis ir tās pielāgot augošajai pacientu plūsmai un jaunajām epidemioloģiskajām prasībām, kā arī mazināt hospitālo infekciju izplatīšanās risku, izbūvējot izolatorus. Pacientu un personāla ērtībām tiks paplašinātas un funkcionāli iekārtotas nodaļu telpas.

Pārbūves rezultātā pacientu plūsma būs labāk strukturēta, bet iespējamos infekciozi saslimušos varēs operatīvāk nodalīt no pārējiem.

Līgums ar SIA “Nams” par telpu pārbūves projekta izstrādi un autoruzraudzību tika parakstīts šī gada aprīlī. Plānots, ka pārbūve varētu sākties 2022. gada pavasarī.

Pārbūves darbi un  iekārtu iegāde tiek veikta Projekta Nr. 9.3.2.0/17/I/006  “Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana Vidzemes slimnīcā, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” ietvaros.

Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšana.