Turpinās NMP un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūve

Turpinās Vidzemes slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūve. Tāpēc kopš tās sākuma šā gada augustā NMP un pacientu uzņemšanas nodaļa atrodas citviet, bijušajās Vidzemes Rehabilitācijas centra telpās 1. stāvā B korpusā. Lai nodrošinātu pacientu ērtu un drošu nogādāšanu nodaļā, pie ieejas A korpusā uzbūvēts pagaidu ieejas mezgls.

Nodaļas pārbūves projekta mērķis – būtiski pilnveidot  NMP un pacientu uzņemšanas nodaļas infrastruktūru atbilstoši pieaugošajai pacientu plūsmai un epidemioloģiskajām prasībām. Nodaļas telpas tiek paplašinātas, pacientu un personāla ērtībām funkcionāli iekārtotas nodaļas telpas, hospitālo infekciju ierobežošanai izbūvēti individuālie boksi, kā arī tiek paplašināts traumpunkts.

Pārbūves darbi un  iekārtu iegāde tiek veikta Projekta Nr. 9.3.2.0/17/I/006  “Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana Vidzemes slimnīcā, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” ietvaros.

Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšana.