Turpinās Neiroloģijas nodaļas pārbūve

Realizējot Vidzemes slimnīcas infrastruktūras uzlabošanas  projektu, kas paredz sakārtot  pacientu plūsmu loģistiku un nodrošināt mūsdienīgu darba organizāciju, turpinās Neiroloģijas nodaļas un insulta vienības telpu pārbūve.

Jaunā neiroloģijas nodaļa un insulta vienība atradīsies A korpusa 3. stāvā, tuvu neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļai un intensīvās terapijas nodaļai, lai nodrošinātu maksimāli operatīvu palīdzību pacientiem. Ņemot vērā pacientu plūsmas pieaugumu, pārbūvētā nodaļa ievērojami paplašināta, paredzot 20 gultas vietas neiroloģiskajiem pacientiem, bet insulta  vienību papildinot ar intensīvās terapijas gultām un izolatoru.

Uzlabojot darba apstākļus personālam, plānotas ērtas manipulāciju telpas,  materiālu sagatavošanas un medikamentu sadales telpas, atsevišķa sanitārā telpa gulošo pacientu mazgāšanai. Palātas un pacientu aprūpes telpas plānotas un tiks aprīkotas tā, lai varētu ērti pārvietot gulošos pacientus. Ieplānoti arī speciālistu kabineti, ārstu istaba un atpūtas telpa personālam.

Rūpējoties par vides pieejamību, uz grīdas tiks iezīmētas līnijas vājredzīgajiem, gar koridoru sienām paredzēti gari roku balsti.

Neiroloģijas nodaļas un insulta vienības pārbūvi veic būvuzņēmums SIA “SANART”, projektēšanu un autoruzraudzību veic SIA “virtu”, būvuzraudzību – SIA “Marčuks”. Plānots, ka nodaļa tiks nodota ekspluatācijā augusta beigās.

Pārbūves darbi un  iekārtu iegāde tiek veikta Projekta Nr. 9.3.2.0/17/I/006  “Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana Vidzemes slimnīcā, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” ietvaros, kuru līdzfinansē  Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) 85% apmērā, bet 9% ir valsts budžeta finansējums.

Scroll to Top
Skip to content