Sveicam Medicīnas darbinieku dienā!

Sagaidot Medicīnas darbinieku dienu, kas šogad tiek atzīmēta 21. jūnijā, un sakot paldies darbiniekiem par apzinīgo darbu, viņu pūlēm un rūpēm, izmeklējot, ārstējot un aprūpējot pacientus sarežģītajos Covid pandēmijas apstākļos, slimnīca mediķiem dāvināja kantrimūzikas grupas “Apvedceļš” koncertu pagalmā pie poliklīnikas.

Koncerta ievadā klausītājus pie atvērtajiem logiem un arī pagalmā uzrunāja Uģis Muskovs, Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs:

“Administrācijas vārdā pateicos visam mūsu lielajam kolektīvam par izturību šajā grūtajā periodā. Paldies ārstiem, māsām, atbalsta personālam, administrācijai! Izskatās, ka esam veiksmīgi pārvarējuši pirmo Covid vilni. Cerams, ka otrais vilnis, ja tāds vispār būs, nebūs vilnis, bet tāds mazs, mazs pūtieniņš. Vislielāko paldies gribu teikt tiem mediķiem, kuri atrodas frontes pirmajā līnijā – visai pacientu uzņemšanas nodaļas komandai, Terapijas 1 un Terapijas 2 nodaļu personālam. Saku paldies absolūti visiem, jo frontes līnija  jau tika integrēta visās nodaļās. Liels paldies jāsaka arī pacientiem par izturību un sapratni, jo nebija viegli. Mēs mācījāmies darot. Esmu pārliecināts, ka esam kļuvuši daudz zinošāki un stiprāki gan fiziski, gan emocionāli. Lai visiem jauka profesionālo svētku diena!”

Scroll to Top
Skip to content