Sveicam 2020. gada pirmo valmierieti Sibillu

Šodien Vidzemes slimnīcā tika sveikta gada pirmā valmieriete Sibilla, viņas māmiņa Aiga un tētis Māris Kampenusi. Ģimenē pirmā meitiņa pasaulē ieradās 3. janvāra vakarā, 4054 g smaga un 56 cm gara. “Brāļi ļoti gaida māsu mājās”, stāstīja māmiņa Aiga, “un vēl drusku mācās izrunāt viņas vārdu”. Arī abi brāļi ir dzimuši šai nodaļā, atklāja vecāki. Visi bijuši apmierināti ar attieksmi un dzemdību norisi, tāpēc arīdzan māsa sagaidīta šeit. Māmiņa Aiga vēl piemetināja, ka ļoti patikusi sadarbība ar vecmāti Antoņinu Lūsi.

Sveicot gada pirmo valmierieti, Valmieras pašvaldības domes priekšsdētājs Jānis Baiks novēlēja nu jau daudzbērnu Kampenusu ģimenei saticību un veselību, bet Sibillas vecākiem – pacietību, izturību un mīlestību. Viņš arī aicināja ģimeni izmantot visas  pilsētas piedāvātās iespējas, infrastruktūru un pakalpojumus vēl labākai dzīvei.

Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs pateicās Kampenusu ģimenei par uzticību, jau trešoreiz Vidzemes slimnīcu izvēloties par vietu, kur pasaulē nākt viņu bērniem.

  1. gadā Vidzemes slimnīcā pavisam piedzima 1131 bērniņš, no kuriem 222 bija valmierieši un starp tiem divi dvīņu pāri.

Attēlā (no kreisās): Uģis Muskovs, Jānis Baiks, vecākā vecmāte Natālija Šaramigina, ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa, tētis Māris un māmiņa Aiga. Priekšplānā “silītē” Sibilla.

Scroll to Top
Skip to content