Sirds darbiņi – pašiem mazākajiem

Labas tradīcijas turpinājums – Vidzemes slimnīcas Jaundzimušo intensīvās terapijas (JIT) nodaļu šodien apciemoja biedrības Sirds siltuma darbnīca pārstāves Linda Vītoliņa un Agita Kandavniece. Kā ierasts, ar veltēm pašiem mazākajiem. Dāvanu kastēs un maisos – miniatūras adītas zeķītes un cepurītes, jaciņas, kokoni,  sedziņas, tamborēti astoņkāji. Komentējot  bagātīgo dāvanu klāstu, darbnīcas idejas autore un vadītāja valmieriete Linda Vītoliņa minēja – darbiņu sanācis tik ļoti daudz, jo rokdarbnieces laikam strādājušas ar turbo adatām…

JIT nodaļas virsārste Ilze Eglīte savā, nodaļas personāla un pacientu vecāku vārdā teica vislielāko paldies Sirds siltuma darbnīcas dalībniecēm par siltajiem un skaistajiem darinājumiem un darbu, kas tiek darīts no sirds, ar vislabākajām domām un radīšanas prieku.

Attēlā (no kreisās): Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļas virsārste Ilze Eglīte, Linda Vītoliņa, Agita Kandavniece un virsmāsa Iveta Bērziņa ar rokdarbnieču sarūpētajām dāvanām pašiem mazākajiem pacientiem.

Scroll to Top
Skip to content