Siltums katrā valdziņā

Kā labie rūķi ar lieliem dāvanu maisiem cauri putenim, turpinot tradīciju,  šodien Vidzemes slimnīcas Jaundzimušo intensīvās terapijas (JIT) nodaļu apciemoja biedrības “Sirds siltuma darbnīca” (SSD) pārstāvji. Bet dāvanu maisos – adītas un tamborētas zeķītes, cepurītes, jaciņas, biksītes, sedziņas, kokoni, šūti pārklāji inkubatoriem, astoņkāji pašiem mazākajiem pacientiem.  Kā stāstīja darbnīcas idejas autore un vadītāja valmieriete Linda Vītoliņa, biedrība savus darinājumus dāvina visām jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļām Latvijā. Un tagad tās čaklās adītājas un šuvējas, un atbalstītājas mītot visā pasaulē, arī Ķīnā, no kurienes atsūtīts audums sedziņu šūšanai. Vēl citas ārzemēs dzīvojošas dalībnieces, kas neada, netamborē un nešuj, atsūtījušas par saviem līdzekļiem nopirktas autiņbiksītes un mazmazītiņas trikotāžas drēbītes. Linda Vītoliņa lēš, ka šoreiz uz Valmieru atvesti aptuveni 4000 adītu izstrādājumu priekšlaikus dzimušo bērniņu aprūpei, kurā ārkārtīgi svarīgs ir siltums.

JIT nodaļas virsārste Ilze Eglīte savā, kolēģu un slimnīcas vārdā teica vislielāko paldies Sirds siltuma darbnīcas”  rokdarbniecēm Latvijā un citviet pasaulē par siltajiem, krāšņajiem un noderīgajiem darinājumiem un novēlēja tikpat veiksmīgi turpināt darbu, to darot no sirds, ar vislabākajām domām un radīšanas prieku.

Attēlā (no kreisās): Rolands Miķelsons (SSD web lapas uzturētājs un viens no čaklajiem rūķiem), Agita Kandavniece (SSD), dr. Ilze Eglīte un Linda Vītoliņa (SSD)

Scroll to Top
Skip to content