Sāksies ieejas mezgla un kāpņu telpu pārbūve

Turpinot realizēt Vidzemes slimnīcas infrastruktūras uzlabošanas projektu, marta beigās sāksies stacionārās daļas ieejas mezgla un kāpņu telpu pārbūve.

Būvdarbu laikā tiks pārbūvēts ieejas mezgls A korpusa 1. stāvā, foajē pirms ieejas Rehabilitācijas nodaļā un Hronisko pacientu aprūpes nodaļā. Vietā, kur līdz šim atradās kafejnīca “Pie Doka”, pēc pārbūves būs iekārtota stacionāra pacientu garderobe.

Plānots, ka ieejas mezgla un kāpņu telpu pārbūve tiks pabeigta šī gada nogalē.

Parakstīts arī līgums arī par neiroloģijas nodaļas ar insulta vienības pārbūvi, ko plānots uzsākt vasarā. Būvdarbi notiks B korpusa 3. stāvā. Projekts paredz, ka jaunā neiroloģijas nodaļa atradīsies tuvāk NMP un pacientu uzņemšanas nodaļai un intensīvās terapijas nodaļai. Pēc pārbūves neiroloģijas nodaļā, tāpat kā pārējās jau pārbūvētajās stacionāra nodaļās, pacienti tiks nodrošināti ar mūsdienīgiem ārstēšanās un aprūpes apstākļiem, bet personāls  ar ērtu un drošu darba vidi.

Būvdarbus veiks SIA “Sanarts”.

Attēlā: Artis Knoks, SIA “Sanarts”valdes priekšsēdētājs, no būvnieku puses parakastīja līgumu par telpu pārbūves veikšanu

Pārbūves darbi   tiek veikti Projekta Nr. 9.3.2.0/17/I/006  “Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana Vidzemes slimnīcā, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” ietvaros, kuru līdzfinansē  Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) 85% apmērā, bet 9% ir valsts budžeta finansējums.

Scroll to Top
Skip to content