Sāksies Ambulatorās daļas telpu pārbūve

Turpinot realizēt Vidzemes slimnīcas infrastruktūras uzlabošanas  projektu, kas paredz sakārtot  pacientu plūsmu loģistiku un nodrošināt mūsdienīgu darba organizāciju, parakstīts līgums par ambulatorās daļas telpu pārbūvi.

Būvdarbi notiks C korpusa 3. un 4. stāvā, kur pēc pārbūves atradīsies ambulatoro speciālistu kabineti un endoskopiju nodaļa. Telpu pārbūvi plānots pabeigt 2020. gada martā.

Konkursa rezultātā  būvdarbu izpildi  veiks SIA “Bazalts”.

“Noslēgtais līgums”, uzsver Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, ”nozīmē vēl vienu soli ceļā uz projekta realizāciju. Tā ietvaros jau pārbūvēta Bērnu slimību nodaļa un Terapijas nodaļa 2, nākamnedēļ plānojam atklāt pārbūvēto Rehabilitācijas nodaļu, kas tagad atradīsies 1. stāvā blakus Rehabilitācijas centra telpām. Šobrīd būvdarbi turpinās topošajā hronisko pacientu aprūpes nodaļā. Par spīti tam, ka būvnieku temps reizēm nav gluži tāds, kā plānots, ar gandarījumu varam iegriezties jau pārbūvētajās nodaļās, kur būtiski uzlabojušies pacientu ārstēšanās un personāla darba apstākļi.”

Pārbūves darbi   tiek veikti Projekta Nr. 9.3.2.0/17/I/006  “Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana Vidzemes slimnīcā, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” ietvaros, kuru līdzfinansē  Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) 85% apmērā, bet 9% ir valsts budžeta finansējums.

Scroll to Top
Skip to content