Konsultēs jauna bērnu neiroloģe Signe Šetlere

Vidzemes slimnīcas poliklīnikā pacientus oktobra beigās sāks pieņemt bērnu neiroloģe Signe Šetlere, kura sniedz konsultācijas, diagnosticē un ārstē bērnus ar dažādām neiroloģiskām saslimšanām no dzimšanas līdz pat 18 gadu vecumam. Speciālistes padziļināta interese ir neiromuskulārā neiroloģija un bērnu galvassāpju ārstēšana.

Dr. S. Šetlere ārsta grādu ieguvusi Rīgas Stradiņa universitātē, Erasmus apmaiņas programmā mācījusies Ļubļanas universitātē Slovēnijā, stažējusies John Walton Muscular Dystrophy Research Centre Ņūkāslā, Apvienotajā karalistē, un Ļubļanas universitātes slimnīcas Bērnu neiroloģijas nodaļā Slovēnijā, bet bērnu neirologa kvalifikāciju ieguvusi Rīgas Stradiņa universitātes Tālākizglītības fakultātē.

Šobrīd viņa ir bērnu neiroloģe Galvassāpju centrā “Vivendi” un BKUS neiroloģijas un neiroķirurģijas klīnikā.

Dr. S. Šetlere piedalās nozares attīstības jautājumu risināšanā, esot Latvijas Jauno ārstu asociācijas valdes locekle un Eiropas bērnu neirologu biedrības biedre.

Regulāri viņa papildina zināšanas kursos, vasaras skolās un kongresos Latvijā un ārvalstīs, tajā skaitā uzstājoties ar zinātnisko pētījumu rezultātiem un klīniskajiem gadījumiem. Ir vairāku medicīnisko rakstu, kā arī starptautisku zinātnisko publikāciju autore.

Lai saņemtu valsts apmaksātu bērnu neirologa konsultāciju, nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums.

Pieteikšanās: poliklīnikas reģistratūrā: tālr. 64202601, 64202603, elektroniski: www.vidzemesslimnica.lv/e-pieraksts

Scroll to Top
Skip to content