Pieejamāki un drošāki ambulatorie pakalpojumi Vidzemes slimnīcā

Ambulatoro speciālistu apmeklējums pārbūvētajā nodaļā ir kļuvis pieejamāks, drošāks un ērtāks.

Pacientu drošībai līdz ar nodaļas pārbūvi un pārvietošanu  ambulatoro pacientu plūsma ir atdalīta no Covid-19 skarto stacionāro nodaļu pacientu plūsmas. Ambulatorie pakalpojumi tiek sniegti A korpusā ar atsevišķu ieeju, bet stacionārās nodaļas atrodas B un C korpusos, izņemot Neiroloģijas nodaļu, kas jau vasarā tiks pārcelta uz jaunajām telpām B korpusā.

Pirms ieiešanas poliklīnikā ambulatorajiem pacientiem  izmēra temperatūru un  atgādina par nepieciešamību dezinficēt rokas, kā arī valkāt sejas aizsargmasku.

“Pacienta apkalpošana reģistratūrā”, uzsver Ambulatorās daļas vadītāja Liene Melbārde, “ilgst vidēji 4-5 minūtes, tāpēc aicinām apmeklētājus ierasties iespējami tuvu nozīmētajam laikam un, ja iespējams, telpās ienākt vienam, bez pavadošās personas”.

Apmeklētāju ērtībām ir izveidota vienota un viegli saprotama numuriņu saņemšanas un norāžu kārtība uz ekrāna poliklīnikas reģistratūrā. Savukārt jaunā rindu vadības sistēma mērķtiecīgi regulē rindu, neļaujot apmeklētājiem drūzmēties pie ambulatoro speciālistu kabinetiem 4. un 5. stāvā.

Apmeklējumu ērtāku padara arī labi saskatāmā kabinetu numerācija. Kad ārsts gatavs pacientu pieņemt, ekrāniņā virs kabineta durvīm parādās pacienta numurs. Pie kabinetu durvīm vairs nav plāksnītes ar speciālista nosaukumu, nodrošinot pacienta diskrētumu attiecībā uz viņa veselības problēmu.

“Papildu labā ziņa”, informē L. Melbārde, “ir tā, ka vairāki ambulatorie speciālisti ir pieejami, negaidot garās rindās. Tāpēc aicinām neatlikt vizīti un izmantot iespēju drošos apstākļos saņemt speciālista konsultāciju, veikt izmeklējumus, ārstēties un atgūt veselību, kamēr daudzas citas nodarbes vēl ir ierobežotas”.

 

Scroll to Top
Skip to content