Pārsla Sippo – Goda valmierietis 2019

Sestdien, 16. novembrī, koncertzālē “Valmiera” tika sveikti apbalvojumu “Goda valmierietis 2019” un “Gada valmierietis 2019” saņēmēji.

Par nesavtīgu ieguldījumu un sirdsdarbu, veicot virsmāsas pienākumus Vidzemes slimnīcā, kā arī esot ilggadējam asinsdonoram, par ko saņemts arī apbalvojums “Goda donors 2016”, par ziedošanos citu veselībai un dzīvībai, tituls “Goda valmierietis” piešķirts Vidzemes slimnīcas Traumatoloģijas nodaļas virsmāsai Pārslai Sippo.

Savā uzrunā jaunā titula īpašniece par izturību un sapratni pateicās savai ģimenei, bērniem, kuri pacietuši mammas garās darba stundas, mācījušies būt patstāvīgi un atbalstījuši mammu visos dzīves līkločos. Par koleģialitāti un sadarbību viņa pateicās saviem ilggadīgajiem un jaunajiem kolēģiem nodaļā un slimnīcā, par neskaitāmajiem “paldies!” – saviem pacientiem. Un liktenim, kurš devis labu veselību un ļāvis izvēlēties pašu labāko profesiju visam mūžam.

Attēlā: Pārsla Sippo apbalvojuma saņemšanas brīdī kopā ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku

Foto un video: Valmieras pilsētas pašvaldība

Scroll to Top
Skip to content