Noslēgumam tuvojas NMP un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūves projektēšana

Noslēgumam tuvojas NMP un pacientu uzņemšanas nodaļas un Reanimācijas  nodaļas pārbūves projektēšana

Nodaļu pārbūves projekta mērķis ir uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību Vidzemes slimnīcā ārkārtējo situāciju gadījumos, attīstot NMP un pacientu uzņemšanas nodaļas un Reanimācijas nodaļas infrastruktūru.

Projekta realizācijā NMP un pacientu uzņemšanas nodaļa tiks paplašināta atbilstoši epidemioloģiskajām prasībām un pieaugošajai pacientu plūsmai, pacientu un personāla ērtībām tiks paplašinātas un funkcionāli iekārtotas nodaļas telpas, izbūvēti individuālie boksi un paplašināts traumpunkts.

Pārbūvē tiks paplašināta arī Reanimācijas nodaļa, telpas pielāgotas jaunajām epidemioloģiskajām prasībām un funkcionāli aprīkotas, kā arī izbūvēti individuālie izolatori, lai samazinātu hospitālo infekciju izplatības risku.

Līgums ar SIA “Nams” par telpu pārbūves projekta izstrādi un autoruzraudzību tika parakstīts pērngad aprīlī. Plānots, ka pārbūve varētu sākties šī gada vasarā.

Pārbūves darbi un  iekārtu iegāde tiek veikta Projekta Nr. 9.3.2.0/17/I/006  “Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana Vidzemes slimnīcā, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” ietvaros.


Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšana.

 

Scroll to Top
Skip to content