Lauvu Klubs “Valmiera” sniedz palīdzību Valmieras mediķiem COVID-19 pandēmijas laikā

Šodien, 20.05., no Lauvu Kluba “Valmiera” prezidenta Oskara Spurdziņa un kluba biedra Valtera Pumpura rokām Vidzemes slimnīcas vadītājs Uģis Muskovs saņēma dāvinājumu – 4000 ķirurģiskās maskas. Šis atbalsts Latvijā ir tapis, pateicoties Starptautisko Lauvu Klubu fondam (Lions Clubs International Foundation) un tā koordinatora Jēkaba Grundmaņa aktīvajam darbam. Galvenais Lauvu Kluba mērķis ir palīdzēt medicīnas personālam šajā grūtajā pandēmijas laikā.

“Šajā krīzes laikā tas ir patīkams pārsteigums, par ko izsakām lielu paldies. Tagad, ar Covid-19  infekcijas saistīto drošības pasākumu laikā, ambulatorajā daļā vien mums katru dienu nepieciešamas 400 līdz 500 ķirurģiskās sejas maskas. Tās izsniedzam apmeklētājiem, kas ierodas pie speciālistiem uz konsultācijām vai izmeklējumiem, kā arī personālam maskas regulāri jāmaina. Liela pateicība Lauvu Klubam “Valmiera” par noderīgo atbalstu!”, uzsvēra slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs.

Lauvu kluba “Valmiera” piesaistītais atbalsts arī nodrošina 14 dienas brīvpusdienas Valmieras Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta dežūrējošai brigādei un Valmieras centrālā COVID-19 testu nodošanas punkta darbiniekiem.

Sekojot līdzi vispasaules situācijai, Starptautiskais Lauvu Klubu fonds (LCIF) aprīļa sākumā pieņēma lēmumu katrai valstij dot iespēju pieteikties mērķfinansējumam līdz 10 000 ASV dolāriem, kas tiktu izlietots ar mērķi samazināt Covid-19 vīrusa izplatību.

Informāciju sagatavojusi:

Lauvu Klubs – “Valmiera”

biedre Agita Mačuka

[email protected]

Links uz video:

Scroll to Top
Skip to content