Jelgavas kolēģi gūst pieredzi Vidzemes slimnīcā

Šodien Vidzemes slimnīcā viesojās kolēģi no Jelgavas pilsētas slimnīcas (JPS). Kā pastāstīja JPS valdes loceklis Andris Ķipurs, jelgavnieki gatavojas veikt slimnīcas virtuves kardinālu pārbūvi, to modernizējot, veidojot energoefektīvu un darbam  ērtu. Zinādami, ka Vidzemes slimnīcā pārbūvētā virtuve atvērta jau pirms desmit gadiem, braukuši iepazīties ar tās telpu izkārtojumu un aprīkojumu, ar virtuves darba organizāciju, porciju sadali un  nogādes pacientiem loģistiku, un daudziem citiem jautājumiem, uz kuriem jāgūst atbildes pirms projektēšanas uzdevuma sagatavošanas.

Pēc rūpīgas Vidzemes slimnīcas virtuves izpētes, jautājumiem un atbildēm, valmieriešu pieredzi, desmit gadus saimniekojot virtuvē un atziņām, ko ar šodienas prātu plānotu un organizētu citādāk, kā arī apskatot citas nesen pārbūvētās nodaļas un telpas, viesi uzsvēra, ka redzētais un uzzinātais lieti noderēs, iecerot Jelgavas pilsētas slimnīcas attīstības vīzijas un projektus.

Attēlā (no kreisās, priekšplānā) Anita Ducena, JPS projektu vadītāja, Anastasija Tutova, JPS produktu kvalitātes inspektore, Laura Kleina, JPS uztura speciāliste, (aizmugurē) Andris Ķipurs, JPS valdes loceklis, Uģis Muskovs, Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs

Scroll to Top
Skip to content