Izmaiņas ambulatoro pakalpojumu pieejamībā

Saistībā ar jaunumiem epidemioloģiskajā situācijā valstī, veiktas izmaiņas ambulatoro pakalpojumu saņemšanā arī Vidzemes slimnīcā.

Līdz 18. janvārim tiek atcelti plānveida pakalpojumi dienas stacionārā, un līdz 25. janvārim nenotiks medicīniskās komisijas, kā arī tiek samazināts pakalpojumu apjoms endoskopiju nodaļā. Tajā tiks nodrošināta akūtā palīdzība un “zaļais koridors” onkoloģisko pacientu apkalpošanai. Iespēju robežās ambulatorās pieņemšanas tiks organizētas attālināti.

Atgādinām: lai saņemtu ambulatoro pakalpojumu poliklīnikā, pacientiem stingri jāievēro epidemioloģiskās prasības – roku dezinfekcija, sejas masku lietošana un distancēšanās 2 metri. Saņemt pakalpojumu pacientam vēlams nākt vienam, nepieciešamības gadījumā piederīgie var uzgaidīt ārpus slimnīcas telpām. Pavadošās personas pieļaujamas tikai bērniem, vecāka gada gājuma cilvēkiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Sekojiet līdzi aktuālajai informācijai slimnīcas mājas lapā www.vidzemesslimnica.lv vai zvaniet poliklīnikas reģistratūrai (tālr. 64202601, 64202603) par pieejamo pakalpojuma nodrošinājumu!

Scroll to Top
Skip to content