Aicinām apgūt māsas profesiju

Laba ziņa jauniešiem, kurus interesē medicīna un kuri domā par medicīnas māsas profesiju – sākot ar 3. jūniju ir iespējams elektroniski pieteikties Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sarkanā Krusta medicīnas koledžas piedāvātajās programmās 2019./2020. studiju gadam.

Vidzemes slimnīcā, sadarbībā ar RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžu, arī turpmāk tiks īstenota praksē balstīta izglītības programma “Māszinības” ar iespēju māsām un māsu palīgiem praktiskās nodarbības un praksi apgūt Vidzemes slimnīcā Valmierā.

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža piedāvā pilna laika klātienes studijas dažādās programmās. Ar tām var iepazīties koledžas mājaslapā – https://rcmc.lv/studiju-programmas/

Elektroniskā uzņemšana studijām atvērta no 3.06.2019. , www.rcmc.lv

Uzņemšana klātienē no 1.07.2019., Rīgā, J.Asara ielā 5.

Līdzšinējā Vidzemes slimnīcas un RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas sadarbība jau rezultējusies ar jauniem speciālistiem – pērn māsas palīga kvalifikāciju ieguva 14 jaunie māsu palīgi, bet vakar, 13. maijā, māsas praksi Vidzemes slimnīcā uzsāka izglītības programmas “Māszinības” 2. kursa studentes. Pēc gada, pabeidzot studijas, viņas saņems diplomu par pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību, kas nozīmē ļoti labu izglītību un ļoti pieprasītu profesiju visam mūžam.

Scroll to Top
Skip to content