Iegādātas jaunas medicīnas tehnoloģijas un iekārtas

Jaunu medicīnisko iekārtu un tehnoloģiju iegāde ir viena no SIA “Vidzemes slimnīca” prioritātēm, kas nodrošina kvalitatīvu diagnostiku un ārstēšanu. Lielākie no jaunākajiem pirkumiem ir divas ultrasonogrāfijas iekārtas, videokolonoskops un videogastroskops.

Precīzākam un kvalitatīvākam ultrasonogrāfiskam (US) izmeklējumam kalpos  jaunās iekārtas US Mindray DC-70 Xinsight  ginekoloģisko un uroloģisko saslimšanu diagnosticēšanai. Jaunie sonogrāfi aprīkoti ar modernāku programmatūru un papildu funkcijām, kas ļauj iegūt vēl skaidrāku attēlu un dažādi to analizēt, lai ātrāk un efektīvāk veiktu pacienta diagnostiku.

Ņemot vērā pieprasījumu pēc endoskopiskajiem izmeklējumiem un iekārtu noslodzi, endoskopiju nodaļas aprīkojums papildināts ar jaunu kompānijas Olympus  augstas izšķirtspējas  videokolonoskopu un videogastroskopu.

Infrastruktūras pārbūves darbi un jaunu tehnoloģiju iegāde tiek veikta projekta Nr. Nr. 9.3.2.0/18/I/019 “Infrastruktūras un medicīnas tehnoloģiju atjaunošana Cēsu klīnikā un medicīnas tehnoloģiju iegāde Vidzemes slimnīcā, kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanai Vidzemē” ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds ( ERAF) 85 % apmērā un 9% valsts budžeta finansējums.

Scroll to Top
Skip to content