Gūstam pieredzi Jēkabpils slimnīcā

Lai gūtu pieredzi un idejas jaunās Vidzemes slimnīcas Reanimācijas nodaļas, NMP un uzņemšanas nodaļas izbūvei, 8.jūlijā uz Jēkabpils slimnīcu pieredzes apmaiņas vizītē devās Vidzemes slimnīcas pārstāvji –  Kvalitātes vadības daļas vadītāja Inga Zariņa, Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļas virsārsta p.i. Laine Kīna, reanimatologi-anesteziologs Jānis Zālamans, reanimācijas un anestezioloģijas nodaļas virsmāsa Dace Karlsone un saimnieciskā nodrošinājuma daļas vadītājs Ints Jēkabsons.

Vizītes laikā Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes loceklis dr.Renārs Putniņš iepazīstināja ar Neatliekamās palīdzības un uzņemšanas nodaļas rekonstrukcijas un pārbūves procesu un 2021.gada nogalē atjaunotajām un paplašinātajām Intensīvās terapijas un reanimācijas nodaļas telpām.

“Bija prieks redzēt tik labi un moderni iekārtotu nodaļu, atbilstošu   mūsdienu prasībām, ar pārdomātu un drošu vidi pacientu ārstēšanai un  profesionāli sagatavotas darba telpas mediķiem,” atzīst Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļas virsārsta p.i. Laine Kīna. “Paldies Jēkabpils slimnīcas valdes loceklim Dr. Renāram Putniņam par jauko uzņemšanu, izsmeļošu stāstījumu un  dalīšanos pieredzē. Paldies Vidzemes slimnīcas administrācijai par noorganizēto iespēju apmeklēt jaunās  nodaļas telpas Jēkabpils slimnīcā.”

Šā gada augustā Vidzemes slimnīcā tiks uzsākta NMP un uzņemšanas nodaļas, Reanimācijas nodaļas  pārbūve. Pārbūves ietvaros tiks paplašināta Reanimācijas nodaļa atbilstoši epidemioloģiskajām prasībām, funkcionāli aprīkotas telpas, kā arī izbūvēti individuālie boksi hospitālo infekciju ierobežošanai. Arī NMP un pacientu uzņemšanas nodaļa tiks paplašināta atbilstoši epidemioloģiskajām prasībām, pacientu un personāla ērtībām tiks funkcionāli iekārtotas nodaļas telpas, izbūvēti individuālie boksi un paplašināts traumpunkts.

Attēlā no kreisās puses: Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļas virsmāsa Dace Karlsone , Kvalitātes vadības daļas vadītāja Inga Zariņa, reanimatologs-anesteziologs  Dr. Jānis Zālamans, Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļas virsārsta p.i. Laine Kīna, saimnieciskā nodrošinājuma daļas vadītājs Ints Jēkabsons

Scroll to Top
Skip to content