Fizioterapeite Kristīne Krastiņa – “Gada funkcionālais speciālists 2022”!

Sabiedrības balsojumā par titulu “Gada funkcionālais speciālists 2022” visvairāk balsu un galveno balvu ieguvusi Vidzemes slimnīcas fizioterapeite Kristīne Krastiņa.

Vidzemes Rehabilitācijas centra komandā Kristīne strādā kopš 2012. gada, kad absolvēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju un ieguva fizioterapeita grādu. Kristīne ir mērķtiecīgi veidojusi savu profesionālo izaugsmi darbā ar zīdaiņiem, bērniem, pusaudžiem, pieaugušajiem un senioriem. Ar interesi darbojas pēctraumu rehabilitācijā. Padziļināti interesējas par muguras sāpju cēloņiem un to profilaksi.  No 2014. gada strādā filiālē Valkā ar ambulatorajiem pacientiem, sniedzot arī fizikālās terapijas pakalpojumus. Kristīne ir padziļināti apguvusi manuālo terapiju ortopēdijā muguras lejasdaļai un Šrotas terapiju darbā ar skoliozes pacientiem. Pacientu rehabilitācijā Kristīne izmanto dažādas metodes – klasisko ķermeņa masāžu, ārstniecisko vingrošanu, teipošanu traumatoloģijā un ginekoloģijā, vingrošanu pēc Bobat un Handlinga metodes, mīksto audu mobilizācijas tehnikas un manuālo terapiju. No 2014. gada Kristīne ir iesaistījusies arī ES un pašvaldības projektos, vadot nodarbības grupā senioriem, vadot individuālās un grupu nodarbības klientiem pansionātā, kā arī vadot individuālo ārstniecisko vingrošanu pacientiem ar garīga rakstura un kustību traucējumiem.

Brīvajā laikā, atzīst Kristīne, viņu aizrauj skriešana, velobraukšana, atpūta ar ģimeni dabā, ekskursijas un ceļojumi. Labprāt lasa pašizaugsmes grāmatas un interesantu cilvēku biogrāfijas.

Apsveicam Kristīni un lepojamies!

Attēlā: apbalvojuma pasniegšanas vakarā (no kreisās) Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, Veselības ministre Līga Meņģelsone un Kristīne Krastiņa

Scroll to Top
Skip to content