Joprojām jāievēro epidemioloģiskā režīma noteikumi

Epidemioloģiskai situācijai saglabājoties stabilai, Vidzemes slimnīcā no pirmdienas, 20. jūlija,  atcelts ambulatorā posteņa darbs pie poliklīnikas ieejas. Taču, rūpējoties par pacientu un personāla drošību, karantīnas režīms stacionāra nodaļās tiek saglabāts. Tāpat pacientiem un apmeklētājiem joprojām jāievēro epidemioloģiskā režīma noteikumi.

Pie ieejas poliklīnikā ir nodrošināta roku dezinfekcijas iespēja: uzstādīta roku dezinfekcijas ierīce ar atbilstīgu šķidrumu.

Pacientiem, kuri ieradušies saņemt ambulatoros pakalpojumus, klientu reģistratore izsniedz ķirurģisko masku, kas jāvalkā visu slimnīcas apmeklējuma laiku.

Pacientiem domātos sūtījumus/paciņas darba dienās līdz plkst. 15.00 tuvinieki paši drīkst nogādāt līdz nodaļai un atdot administratorei, kura sūtījumu aiznes pacientam. Pēc plkst. 15.00 sūtījumus/paciņas var nodot reģistratorei Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļā.

Ņemot vērā tuvinieku lūgumus, smagi slimus, guļošus pacientus atļauts apmeklēt tikai ar ārstējošā ārsta ziņu un tikai vienu personu vienā reizē. Apmeklētājam tiek izsniegta ķirurģiskā sejas maska, kas obligāti jālieto, kamēr persona uzturas slimnīcas telpās – jāievēro epidemioloģiskā režīma noteikumi.

Paši savu un tuvinieku drošības un veselības vārdā būsim saprotoši un izpildīsim epidemiologu un nodaļu personāla norādījumus!

Scroll to Top
Skip to content