Elīna Meļņikova – jaunā fizioterapeite Valkā

Laba ziņa visiem valcēniešiem un apkārtnes iedzīvotājiem – ar 1. oktobri Vidzemes slimnīcā poliklīnikā Valkā atkal pieejami fizioterapeita pakalpojumi.

Mūsu jaunā kolēģe Elīna Meļņikova ir studējusi Rīgas Stradiņa universitātē (RSU), iegūstot profesionālo bakalaura grādu veselības aprūpē un fizioterapeita kvalifikāciju. Tagad E. Meļņikova turpina studijas RSU maģistrantūrā “Sabiedrības veselība”.

Kļūstot par sertificētu fizioterapeiti, E. Meļņikova patstāvīgi vada grupu nodarbības pieaugušajiem, individuāli konsultē pieaugušos, pusaudžus, bērnus un to vecākus.

Ārstēšanas pamatā E. Meļņikova izmanto uz pierādījumiem balstītu terapiju un dažādas fizioterapijas tehnoloģijas – klasisko muguras un ekstremitāšu masāžu, mīksto audu tehnikas, individuāli pacientam pielāgotus vingrinājumus (ar mērķi uzlabot aktīvo mobilitāti, muskuļu garumu, spēku, aktīvo stabilitāti), locītavu mobilizāciju jeb manuālo terapiju, specifiskas elpošanas tehnikas, kā arī fizikālās medicīnas procedūras. Papildus veic arī individuālu izglītojošo darbu un nepieciešamības gadījumā arī medicīnisko teipošanu.

“Labprāt”, uzsver E. Meļņikova, ”Valkā vadītu grupu nodarbības muguras veselībai un stājas uzlabošanai jauniešiem un pieaugušajiem. Labi komunicēju un strādāju arī ar bērniem. Iedrošinu ikvienu uzņemties atbildību par savu veselību, savlaicīgi risināt ar to saistītās problēmas un rūpēties par savu labsajūtu. Uz tikšanos!”

Vairāk informācijas un pieteikšanās uz Elīnas Meļņikovas konsultāciju – poliklīnikas reģistratūrā Valkā, tālr. 64722307

 

Scroll to Top
Skip to content