Koncerts slimnīcas pagalmā – kā īstos maija svētkos

Ar skanīgu un aizkustinošu koncertu uz improvizētas mobilās skatuves (kravas automašīna ar nolaistiem bortiem) Vidzemes slimnīcas pagalmā šodien uzstājās Zane Jankuna, soliste, un Māris Rozenfelds, akordeons. Kā pastāstīja mūziķi, ar savu priekšnesumu viņi vēlējušies pateikt paldies un uzmundrināt mediķus, kas šobrīd strādā ārkārtīgi saspringtos apstākļos.

Izdzirdot mūzikas skaņas un Zanes izteiksmīgo balsi, pie slimnīcas logiem parādījās darbinieki. Smaidi gan slēpās aiz sejas maskām, bet pēc dziesmām skanēja aplausi.

Kā atzina Māris, laikā, kad teju viss notiek tiešsaistē, šāda iespēja uzstāties “dzīvajā”, turklāt maksimāli droši distancējoties, bijis labs piedzīvojums arī pašiem, pirmais šāda formāta koncerts.

Pēc koncerta Uģis Muskovs, Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs, uzsvēra:

“Esam pateicīgi Zanei un Mārim par jauko pārsteigumu mūsu slimnīcas pagalmā. Šais dienās, kad labo ziņu un priecīgo notikumu vienkārši ir mazāk, katrs šāds muzikāls priekšnesums patiešām ir dāvana un uzmundrinājums gan personālam, gan pacientiem. Kā puzles fragmentiņš tas palīdz darbpilnās ikdienas kopīgo ainu veidot drusku priecīgāku. Un palīdz ticēt – mēs visi kopā tiksim pāri vīrusu celtajām barjerām, sienām un robežām! Lai visiem jauki maija svētki!”

Scroll to Top
Skip to content