Dāvina drēbītes pašiem mazākajiem pacientiem

Vidzemes slimnīcas dzemdību nodaļa un jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļa saņēmušas siltas, ar rūpīgu un gādīgu cilvēku rokām darinātas dāvanas pašiem mazākajiem pacientiem.

Jaundzimušo un priekšlaikus dzimušo bērniņu siltumam un aprūpei adītas un šūtas drēbītes – miniatūra izmēra apģērbs, sedziņas, zeķītes, zābaciņi, cimdiņi, cepurītes, inkubatora paladziņi, kokoni, kuros priekšlaicīgi dzimušais bērniņš varētu sajusties siltumā kā mammas vēderā. Rokdarbi ir ne tikai praktiski, ērti un praktiski, bet arī glīti – it kā darinātājs būtu īpaši piedomājis, lai cilvēciņam augt lielam un veselam palīdz arī krāsu saskaņa un rūpīga apdare.

Kā pastāstīja vecākā vecmāte Natālija Šaramigina, gan dzemdību nodaļā, gan jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļā saņemtais pūriņš un drēbītes paliek mazulim dāvanā.

Personāla un bēbīšu vecāku vārdā N.Šaramigina saka lielu paldies dāvanu sarūpētājiem – biedrībai “SILTI”, kuras biedri labdarības nolūkos no saziedotiem materiāliem darina jaundzimušajiem un priekšlaicīgi dzimušajiem mazuļiem nepieciešamās lietas, un šūšanas darbnīcai “Pūces Lāde”. Lai visiem stipra veselība un labais vairo labo!

Scroll to Top
Skip to content