COVID-19 vakcinācija Vidzemes slimnīcā

No pagājušā gada 28. decembra līdz šā gada 9. janvārim Vidzemes slimnīcā  pret COVID -19 vakcinēts 271 darbinieks. Savukārt laika posmā no 11. līdz 17. janvārim plānots  vakcinēt vēl 216 ārstniecības iestāžu darbiniekus.

Kā pastāstīja Ambulatorās daļas vadītāja Liene Melbārde, slimnīcas personāla atsaucība un interese par vakcinēšanos ir ievērojama un jau līdz 14. janvārim plānots, ka visi darbinieki, kuri pieteikušies vakcīnai būs vakcinēti. Papildus no 14. janvāra tiks uzsākta ģimenes ārstu prakšu darbinieku vakcinācija pret Covid-19.  “Atkarībā no vakcīnu pieejamības un cilvēku atsaucības nākotnē,  lai vakcinētu pēc iespējas lielāku cilvēku skaitu, varētu tikt plānota  vakcinēšanās kabineta darba pārorganizācija, piesaistot papildus personālu, kā arī pagarinot kabineta darba laiku, ” stāsta L.Melbārde.

Kā informē Kvalitātes vadības daļas vadītājas vietnieks Dr. Jānis Batalauskis, kurš ikdienā uzrauga vakcinēšanās procesu,  Vidzemes slimnīcā  tā pat kā citur vakcinēšanās ir brīvprātīga un tajā tiek ievērota noteikta procedūra. Pēc vakcīnas saņemšanas darbinieka stāvoklis tiek uzraudzīts, lai konstatētu vai nav radušās kādas veselības problēmas. Līdz šim brīdim nevienai vakcinētajai personai nav novērota nopietna reakcija uz vakcīnas saņemšanu.

Scroll to Top
Skip to content