Dāvinājums – bezkontakta dezinfekcijas stends

Vidzemes slimnīca šodien saņēma lielisku dāvanu – bezkontakta dezinfekcijas stendu SPRAY BOX, ko atveda un uzstādīja pats idejas autors latviešu dizainers Mārcis Ziemiņš. Kā viņš pastāstīja, ideja par šādu stendu tapusi ārkārtas situācijas laikā, cenšoties radīt dizainiski estētisku un visiem drošu roku dezinfekcijas iekārtu.

Infrasarkanais kustības sensors pamana plaukstas apmēram 10-15 cm attālumā un uz tām izsmidzina dezinfekcijas šķidrumu. Par to, ka rokas pareizi novietotas zem izsmidzināmās atveres, liecina LED gaismas paspilgtināšanās. Dizainiski pievilcīgā stenda galvenais “plus” ir drošība – cilvēkam nav jāpieskaras ierīcei, lai dezinficētu rokas.

“Mēs dāvinām”, uzsver SPRAY BOX komanda, “Vidzemes slimnīcai bezkontakta dezinfekcijas stendu SPRAY BOX, jo tieši medicīnas iestādes ārkārtas situācijas laikā un joprojām ir svarīgs balsts mūsu ikdienā. Ceram, ka mūsu produkts palīdzēs mediķiem uzņemt apmeklētājus un rūpēties par viņu drošību”.

Ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa, Vidzemes slimnīcas vadības, personāla un arī apmeklētāju vārdā teica lielu paldies Mārcim Ziemiņam un komandai par tik ļoti noderīgo dāvanu. Viņa arī neslēpa prieku par latviešu radošumu, par spēju reaģēt uz situāciju un radīt sabiedrībai nepieciešamus, dizainiski efektīgus izstrādājumus.

SPRAY BOX stends novietots pie ieejas poliklīnikas reģistratūrā 1. stāvā. Visi poliklīnikas un slimnīcas apmeklētāji aicināti ievērot epidemiologu ieteikumus, bieži mazgāt rokas, bet, ienākot poliklīnikā, dezinficēt rokas pie jaunā dezinfekcijas stenda.

Attēlā (no kreisās): ambulatorās daļas virsmāsa Sanita Tarakanova, ambulatorās daļas vadītāja Liene Melbārde, ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa, projektu vadītāja Elita Staune un dizainers un dāvanas atvedējs Mārcis Ziemiņš.

Scroll to Top
Skip to content