Atzīmējam Starptautisko māsu un Starptautisko vecmāšu dienu

Šodien mūsu slimnīcas jaunajā kafejnīcā skanēja sirsnīgi pateicības un uzmundrinājuma vārdi, skanēja mūzika “dzīvajā” un tika baudīta brīnumgarda kūka. Jo – mēs atzīmējam Starptautisko māsu un Starptautisko vecmāšu dienu!

Slimnīcas administrācijas vārdā māsas un vecmātes uzrunāja uzņēmuma valdes loceklis Andis Krūmiņš, uzsverot viņu svarīgo lomu pacientu aprūpē (“Bez jums jau nu nekā!”) un novēlot izturību un gandarījuma brīžus turpmākajā darbā.

Ar sirsnīgiem atzinības un paldies vārdiem klātesošās māsas un vecmātes un viņu kolēģes, kuras šobrīd veic savus pienākumus nodaļās, un arī tās, kuras atpūšas brīvdienā, sveica Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Vidzemes slimnīcas galvenā māsa Antra Kupriša atgādināja dažādi atzīmētās profesijas svētku dienas iepriekšējos gados, personāla izaugsmi mācībās un praksē, jauno māsu ienākšanu nodaļās un novēlēja – ja nu atkal epidemioloģiskā situācija prasīs ievērot 2 metru fizisko distanci, tomēr saglabāt emocionālo tuvību gan ar kolēģēm, gan pacientiem.

Turpinot domu, māsas un vecmātes ar dziesmām un saviem dzejoļiem sveica mūziķis Lauris Valters: “Mēs esam viens otram/un tas ir tikai uz mirkli../sargāsim šo.. pašu dārgāko!”

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Scroll to Top
Skip to content