Atvērta Vidzemes slimnīcas jaunā kafejnīca

13.maijā, plkst. 13.13, skanot dzīvi apliecinošam saksofonam, tika atklāta Vidzemes slimnīcas jaunā kafejnīca. “Mūsu komanda ir pārliecināta, ka skaitlis “13” ir veiksmes, stabilitātes un izaugsmes maģiskais skaitlis”, uzrunājot slimnīcas darbiniekus un sadarbības partnerus, teica kafejnīcas vadītāja Guna Ozoliņa.

Jaunās kafejnīcas koncepts izstrādāts, rūpējoties par apmeklētāju ērtībām un balstīts uz trim pamatprincipiem. Pirmais – pusdienotājam iespējami ātri īsāks laiks jāpavada ceļā līdz kases aparātam, lai būtu vairāk laika ēdiena baudīšanai. To nodrošina ļoti pārdomāti organizētā ēdienu sadales līnija. Otrais pamatprincips – veselīgs, mūsdienīgi gatavots un pasniegts ēdiens. Trešais – patīkama, mājīga, moderna dizaina vide maltītes baudīšanai.

Kafejnīcā ir deviņi četrvietīgi galdiņi, atsevišķi iekārtots mājīgs stūrītis tiem, kam laiks nesteidzīgai kafijai. Un vēl paaugstināta lete, uz kuras nepieciešamības gadījumā ērti novietot arī datoru un pastrādāt. Kā  atklāšanas brīdī palepojās kompānijas “vitrum” pārstāvji, iekārtas projektētas un izgatavotas Latvijā. Bet pirms tam, paralēli telpu būvniecībai, diskusijās un domu apmaiņā ar virtuves darbiniekiem tapis iekārtojuma projekts, meklējot optimālo risinājumu iespējami ātrai un ērtai ēdienu sadales līnijai, un vizualizējot apmeklētāju plūsmas loģistiku.

Jaunā kafejnīca ir viegli atrodama 1. stāvā pie poliklīnikas reģistratūras. Darbdienās tā atvērta plkst. 8.30 – 16.00, sestdienās – plkst. 9.00-14.00. No plkst. 11.00 pieejami pusdienu siltie ēdieni, arī veģetārie un mazkaloriju, zupas, gaļas un zivju ēdieni, deserti, visu darbalaiku plašā piedāvājumā ir dārzeņu salāti un rasoli, laba kafija un smalkmaizītes un kūciņas visām gaumēm.

Visi laipni aicināti un veseli ēduši “Vidzemes slimnīcas Cafe”!

 

Scroll to Top
Skip to content